Birlikten Doğan Zafer -Nurcan Erdemoğlu

Tüm okuyucularımıza Merhaba!

Öncelikle kendimi tanıtayım ben Nurcan Erdemoğlu 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünden mezun oldum. Bu yazıyla sizleri İMKANSIZ diye bir şey olmadığını MUCİZE denen şeyin gerçekleşebildiğini göstermek niyetindeyim.
Dershaneye gitmeden, özel sektörde yarı zamanlı çok alakasız bir alanda çalıştığım dönem de mezun olalı 9 yıl olmuşken Kpss'de 188. oldum. Benim için bu tekrar kpss'ye çalışmak anlamına geliyordu. Malum bir senede 20 sanat tarihçisi bile atanamazken bana asla sıra gelmezdi. 2014 yazında Hacettepe Üniversitesi'nde formasyon almaya başladım bu arada facebook’ta takip ettiğim ve merkezi Ankara'da olan derneklerle iletişime geçtim. Dernekler bizim adımıza bürokratlarla görüşüyordu, basın açıklamaları yapıyorlardı; Ankara'da bulunduğum süre içinde yapılan bütün görüşmelerde ve basın açıklamalarında bulundum, sadece bulunmakla kalmadım bizzat fikirler, dövizler ve hazırlık aşamasında da görev aldım. Hatta abartıp memlekete dönmeme rağmen yapılan her basın açıklamasına 7 saat yol çekerek geldim, katıldım, çabaladım. Maddi ve manevi olarak çok yıprandım. Ve benim mucizem gerçekleşti. Dua ile emek ile… Geçen seneye kadar dernek kelimesini duyunca kaçan ben bu sene dernek olmanın, birlikte hareket etmenin ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Onca insan Arkeolog- Sanat Tarihçi demeden saatlerce günlerce emek harcadı.

nurcan

Kültür Sanat Emekçileri Derneği Döviz Slogan Çalışması (Gazi Üniversitesi Arkeoloji Bölümü öğrencileri – Mevlüde Sevgin, Pelin Boyacıoğlu, Ahmet Kürkçü- , Atanamayan Arkeolog Ayşe İpekçi, Sanat Tarihi Öğretmeni ve Dernek Başkanı Hızır İnan)

nurcan.jpg1

nurcan.jpg1.jpg6

nurcan.jpg2 nurcan.jpg2.jpg4

nurcan.jpg5nurcan.jpg3

nurcan.jpg8

nurcan.jpg9
nurcan.jpg10

nurcan.jpg12

nurcan.jpg13

nurcan.jpg14

 

 

Bunca laf şunun içindir NANKÖRLÜK yok bizim yapımızda: ben ve omuz omuza kadro mücadelesi verdiğim diğer arkadaşlarım bedenen yanınızda olamayabiliriz ama madden ve elimizden geldiğince sosyal medyada yanınızdayız… .. Siz kendi yanınızda mısınız? Bize bunu söyleyin… BERABER BİR MUCİZE GERÇEKLEŞTİRELİM Mİ DUA VE EMEK İLE EL ELE ???

Sanat Tarihçi
Nurcan ERDEMOĞLU
KSED ve ASTAD üyesi

It’s already woven into write my homework for me https://justdomyhomework.com/ the fabric of the daily lives of millions of people

You may also like...

Comments are closed.